Neohodnotené

Konferenčný stolík z masívu Vidiek klasik 1

Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho borovicového dreva zo škandinávskych lesov. Toto drevo je odolné proti poškriabaniu, má krásny a veľmi charakteristický borovicový vzor prsteňov a nádhernú živicovú vôňu, ktorá vydrží po celý život nábytku.

2 - 4 týždne
Kód: 2851
€421 €350,83 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Každý kus nábytku bol ručne vyrobený vynikajúcimi remeselníkmi. Obaja majú veľké znalosti o dreve a vynikajúcu techniku ​​jeho spracovania. Vďaka tomu je produkt, ktorý získate, jedinečný. Najlepšie suroviny a najlepší stolári sú zárukou najvyššej kvality.

Rustikálny nábytok sa vyznačuje nerovnými líniami a nerovnými zaoblenými rohmi, čo je dôkazom remeselnej výroby každého prvku.

Šírka : 70 cm
Výška : 50 cm
Dĺžka : 120 cm

 

Tip od predajcu : Borovicový nábytok má absolútne jedinečnú vôňu, a preto je pre neho spálňa dokonalým miestom. Okrem toho bude táto vôňa pretrvávať, čo je veľká výhoda živicových stromov.

Nábytok je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Pre zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.