Neohodnotené

Konferenčný stolík dubový štvorcový NEN 65 cm

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Táto kolekcia pozostáva z 12 rôznych nezávislých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne konfigurovať pridávaním nových prvkov alebo usporiadaním tých, ktoré už vlastníte.

3 - 8 týždňov
Kód: 2773
€314 –20 % €251 €209,17 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný
konferencny stolik dubovy 65 cm
€314 –20 %

Štvorcový konferenčný stolík je jedným z návrhov z kolekcie Nen prírodný dub. Zahrnutý nábytok bol vyrobený výlučne z masívneho duba a podrobený olejovaniu. Táto prírodná metóda konzervácie, nie je určená len na ochranu štruktúry, ale aj na zvýraznenie kresby dreva, ktorá je na každej doske úplne iná a jedinečná. Kolekcia pozostáva z niekoľkých samostatných blokov, pomocou ktorých je možné vytvoriť veľa zaujímavých, moderných aranžmánov.

Konferenčný stolík s prídavnou poličkou je univerzálnym nábytkom. Môže sa stať súčasťou obývacej izby, kancelárie alebo akejkoľvek inej miestnosti, v ktorej chceme vytvoriť miesto na odpočinok. Stolík je k dispozícii aj v menšej veľkosti a v mierne bielenej verzii.

 

Konferenčný stolík v modernom štýle je vyrobený z masívneho duba. Vďaka použitiu olejového náteru získavame vzhľad prírodného dreva.

 

Charakteristika:

Výška:      46 cm

Šírka:        65 cm

Hĺbka:       65 cm

 

Stolík je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.