Neohodnotené

Komoda z masívu vysoká Tennes 2

Krásna a funkčná komoda, ktorá poteší všetkých milovníkov originálneho dizajnu a najvyššej kvality.

2 - 4 týždne
Kód: 18807
€802 €668,33 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Komoda Tennes 2 je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Stojí za to venovať pozornosť konštrukcii nábytku - drevo je spojené zvláštnym spôsobom, vďaka čomu vyzerá nábytok ako z jednotlivých dosiek. Táto technika dáva istý druh prísnosti a odkazuje na stolárske tradície. Použitie štruktúrovania dodatočne zdôrazňuje prirodzenú krásu dreva a viditeľné stopy po píle dodávajú osobitosť. Heterogénny povrch dokonale odráža kúzlo zrna a úžasne zdôrazňuje zaujímavú farbu.

Farba komody Tennes 2 je ďalším prvkom, ktorý robí tento kus nábytku jedinečným. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kus jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele ako v prostredí studených farieb - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Drevená komoda Tennes 2, aj keď je sama o sebe dosť charakteristická, sa veľmi dobre hodí k doplnkom v rôznych štýloch: boho, moderný, rustikálny alebo dokonca priemyselný. Ozdoby vyrobené z kovu zdôrazňujú charakter nábytku a prírodnejšie doplnky, ako napríklad prútené koše alebo zelené rastliny, urobia aranžmán jemnejším.

Komoda je vybavená dvierkami, za ktorými sú police a štyri priestranné zásuvky. Použitie asymetrie pri usporiadaní dverí a zásuviek dodáva nábytku veľmi zaujímavý charakter a dodáva mu modernosť. Vysoké nohy vyvážia masívnosť tela, ale tiež uľahčujú každodenné čistenie. Všetky prvky nábytku boli prepracované do každého detailu a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Komoda Tennes 2 je mimoriadne praktický kus nábytku, ktorý sa bude skvele hodiť ako priestranný šifón v spálni, praktická komoda v obývacej izbe alebo miesto pre riad v jedálni. Pre zachovanie konzistencie interiérového dizajnu stojí za to skontrolovať ďalší nábytok z kolekcie Tennes.

Vzhľadom na výšku nábytku je súčasťou objednávky ochrana proti prevráteniu.

Šírka : 114 cm
Výška : 140 cm
Hĺbka : 47 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú v skutočnosti.