Neohodnotené

Komoda z masívu Vidiek patina 16

Tiež ste obdivovateľom netradičných kúskov nábytku, ktoré často nevídate v domácnosti u svojich známych? Viete, že vaše zdravie nebude pevné iba z kvalitného jedla, ale aj z toho, pre aký nábytok sa rozhodnete? Naozaj čítate správne! Lacný nábytok väčšinou obsahuje veľké množstvo chemikálií, ako sú ftaláty a iné druhy, ktoré vo veľkej miere negatívne ovplyvňujú ľudské zdravie.

2 - 4 týždne
Kód: 123
€892 €743,33 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Navyše životnosť lacného nábytku nebude nijako vysoká. Nábytok u nás nájdete nezávadný ľudskému zdraviu a jeho životnosť vás veľmi pozitívne prekvapí.

Táto drevenná komoda Vidiek patina 16 nie je takzvaný obyčajný kus obyčajného nábytku, ale je to komoda, vyrobená s dlhoročnou tradíciou a láskou.
Na výrobu bolo použité masívne smrekové drevo, u ktorého bola podporená a zvýraznená prírodná krása dreva pomocou brúsenia. Vďaka tomuto postupu nemá komoda hladké steny, ale ide na nej vidieť prírodné štruktúra a jemné praskliny, ktoré podčiarkujú celkový vzhľad. Nielenže vás na prvý pohľad nadchne krásna farba, ktorú sme niekoľko rokov skúšali a miešali, ale tiež vás určite zaujme netradičný tvar celej komody Vidiek patina 16. Komoda má jedinečnú masívnu konštrukciu, v ktorej sú v pravej časti uloženej dve hlboké zásuvky a v ľavej časti sú dvoje dvierka, za ktorými sa ukrýva police.

Šírka : 180 cm
Výška : 77 cm
Hĺbka : 48 cm

Tip predajcu: Eklektický štýl je ideálnym riešením pre kreatívnych ľudí, ktorí preferujú nemať všetko dokonale zladené a spárované. Tu môžete miešať rôzne štýly, ale aj farby.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú v skutočnosti.