Neohodnotené

Komoda z masívu Vidiek patina 12

Pri hľadaní komody bude závisieť od mnohých faktorov. Napríklad aký materiál preferujete, s kým zdieľate priestory, teda aj všetky úložné priestory, alebo hľadáte nejakú menšiu komodu, ktorá sa vlezie do obmedzenejšieho priestoru

2 - 4 týždne
Kód: 120
€872 €726,67 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Alebo naopak potrebujete nanajvýš efektívne vyplniť prázdny priestor či doplniť existujúce nábytok. Máme pre vás nádhernú komodu, ktorá splní všetky vaše očakávania aj podmienky.

Táto krásna priestranná komoda Vidiek patina 12 je vyrobená z masívneho smrekového dreva najvyššej kvality, ktorá až po dlhých rokoch skúšania a miešanie získala pre svoje záverečné ošetrenie túto neobyčajnú šedú farbu.

Šedá farba bola miešaná niekoľko rokov z toho dôvodu, aby bol nábytok nevšedný a stále na najvyššej úrovni v módnych trendoch. Komoda Vidiek patina 12 má ideálnu veľkosť pre použitie ako šatník v spálni či obývačke. Zaiste ste si všimli nádherných ručne kovaných rukoväťou z liatiny, ktoré vdýchnu nábytku pravú atmosféru tradične – rustikálneho dizajnu. 160 centimetrov široká komoda obsahuje tri šuplíky pod vrcholom, dve skrinky a dve zásuvky v spodnej časti komody. Celok je vyrobený z kvalitne prepracované masívna konštrukcia, ktorá zaistí generačná užívanie bez ťažkostí.

Šírka : 160 cm
Výška : 77 cm
Hĺbka : 48 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú v skutočnosti.