Neohodnotené

Komoda z masívu Vidiek patina 07

Dokážete si predstaviť domácnosť bez poriadnej komody? My teda nie, pretože komoda nie je len kus nábytku, ktorý prisuniete k stene. V niektorých menších priestoroch je komoda hlavným úložiskom oblečenie a ďalších dôležitých potrieb. 

Momentálne nedostupné
Kód: 117
€904 €753,33 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Niekde naopak krášlia obývacia izba a inde udržuje interiér usporiadaný a zvýrazňuje konečný dizajn priestoru. Výber komody pre vašu domácnosť je teda veľmi dôležitý. Iste chcete vybrať takú komodu, ktorá bude dostatočne veľká, odolná, a aby vydržala veľa rokov.Dokážete si predstaviť domácnosť bez poriadnej komody? My teda nie, pretože komoda nie je len kus nábytku, ktorý prisuniete k stene. V niektorých menších priestoroch je komoda hlavným úložiskom oblečenie a ďalších dôležitých potrieb. Niekde naopak krášlia obývacia izba a inde udržuje interiér usporiadaný a zvýrazňuje konečný dizajn priestoru. Výber komody pre vašu domácnosť je teda veľmi dôležitý.

Celok je vyrobený pomocou masívneho smrekového dreva a bude vám dodaný v nádhernom šedom odtieni. Neočakávajte obvyklý nábytok v šedej farbe. Komoda je obrúsená, teda vynikne jej nádherná prírodná štruktúra a spoločne so sivou farbou, ktorá bola miešaná po niekoľko rokov, než vznikol požadovaný tón, ktorý by bol unikátny a jedinečný pre tento typ a celú kolekciu nábytku. Do masívnej konštrukcie boli umiestnené v hornom rade tri priestranné zásuvky, uprostred ďalšie dve a do spodnej radu bola umiestnená najväčšia zásuvka, ktorá je po celej šírke konštrukcie.

Tento kus nábytku je veľmi všestranný. Hodí sa ako do spálne, obývacej izby, tak aj do predsiene, kde môže byť využitý ako krásna dekorácia aj úložný priestor pre mnoho vecí, ktoré by bežne nemali byť vo vstupnej miestnosti viditeľné.Tento kus nábytku je veľmi všestranný. Hodí sa ako do spálne, obývacej izby, tak aj do predsiene, kde môže byť využitý ako krásna dekorácia aj úložný priestor pre mnoho vecí, ktoré by bežne nemali byť vo vstupnej miestnosti viditeľné.

Šírka : 130 cm
Výška : 77 cm
Hĺbka : 48 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú v skutočnosti.