Neohodnotené

Komoda z masívu Vidiek klasic 7/1

Komoda z borovice 7/1 je vyrobená z masívneho borovicového dreva, povrchovo upravená prírodným olejom a voskom. 

 

2 - 4 týždne
Kód: 1932
€759 €632,50 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

 

Na širokej pracovnej doske, hrúbke 26 mm. dokonale vystavíme vaše obľúbené ozdoby. Komoda má 3 priestranné zásuvky a 3 uzavreté skrinky, každá s 2 odnímateľnými policami, čo zvyšuje funkčnosť tohto nábytku. Bude sa perfektne hodiť do rôznych miestností a keď bude zariadená, napríklad s mapou v retro štýle alebo zrkadlom , zaveseným tesne nad doskou stola, nepochybne vyzdobí akýkoľvek interiér. Drevená komoda je vyrobená z dreva s viditeľnou štruktúrou. Táto vlastnosť znamená, že žiadne dva kusy nábytku nie sú rovnaké.

Šírka : 152 cm
Výška : 80 cm
Hĺbka : 45 cm

Tip dizajnéra : elegantný šifón je snom každej ženy v domácnosti, v prípade tohto modelu sa ráta nielen funkčnosť, ale aj krása. Z tohto dôvodu by mala byť táto komoda nastavená tak, aby sa využila každá z jej výhod a nenarušila sa jej funkčnosť.

Nábytok je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý mu dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Pre zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.