Neohodnotené

Komoda z masívu Vidiek klasic 6/1

Zásuvková komoda z masívu Vidiek klasic 6/1 je vyrobená z masívneho dreva, ktoré bolo chránené prírodným olejom a voskom. Vďaka tomuto prevedeniu je bezpečná pre alergikov a životné prostredie.

2 - 4 týždne
Kód: 204
€384 €320 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Nábytok je vybavený 6 priestrannými zásuvkami, ktoré vytvárajú veľmi univerzálny a funkčný stĺpik, najmä v malom priestore. Ideálne pre spálne aj kancelárie. Nábytok je vyrobený z dreva s jeho viditeľnou štruktúrou, čo znamená, že tu nie sú dva rovnaké nábytok. Nábytok je vyrobený ručne.

Dizajnér odporúča: táto komoda môže využívať úzke priestory, takže je ideálna pre malé, nenastaviteľné miestnosti. Je to ich dokonalá dekorácia, je tiež praktická. Na dosku neumiestňujte príliš veľa predmetov alebo príliš vysoko, pretože by to narušilo harmóniu miestnosti.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Šírka : 50 cm
Výška : 148 cm
Hĺbka : 45 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.