Neohodnotené

Komoda z masívu Vidiek klasic 5/6

Zásuvková komoda z masívu Vidiek klasic 5/6 je vyrobená z masívneho dreva, ktoré bolo chránené prírodným olejom a voskom. Vďaka tomuto prevedeniu je bezpečná pre alergikov a životné prostredie.

2 - 4 týždne
Kód: 15615
€575 €479,17 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Nábytok je vybavený 6 priestrannými zásuvkami. Komoda je vysoká 125 cm, takže sa bude perfektne hodiť do menších miestností. Kus nábytku je vyrobený z dreva s viditeľnou štruktúrou, čo znamená, že žiadne dva kusy nábytku nie sú rovnaké. Nábytok je ručne vyrobený.

Typ dizajnéra : komoda v spálni výrazne zlepšuje vzhľad celej miestnosti, ktorá ako každá iná miestnosť v domácnosti bola vytvorená tak, aby sa do nej zmestil ani jeden, ale niekoľko komôd. Komoda v spálni je vždy dobrý nápad, pretože šatník by tu vôbec nemal byť.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Šírka : 112 cm
Výška : 125 cm
Hĺbka : 45 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.