Neohodnotené

Komoda z masívu Vidiek klasic 3/9

Komoda VIDIEK KLASIC 3/9 je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Drevo bolo chránené prírodným olejom a voskom, a preto je nábytok bezpečný pre alergikov a životné prostredie. 

2 - 4 týždne
Kód: 201
€824 €686,67 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Jedná sa o klasický model spodnej bielizne s 9 zásuvkami rôznych veľkostí s výškou 19 cm, ktoré sú integrované do masívnej pevnej základne.

Toto usporiadanie umožňuje ich rôzne použitie a zvyšuje funkčnosť. Na širokej pracovnej doske s hrúbkou 26 mm. môžeme ľahko zobraziť dekorácie v rôznych štýloch. Drevená komoda je vyrobená z dreva s viditeľnou štruktúrou, čo je nepochybne jeho najväčšia výhoda. Táto vlastnosť znamená, že tu nie sú dva rovnaké nábytok, líšia sa obilím. Nábytok je hotový ručne.

Maliar odporúča: vďaka silnej kostre a pevnej konštrukcii je možné tento typ komoda použiť ako základ pre malé akvárium, ktoré radi inštalujeme v našich kanceláriách a na pracoviskách. Akvárium robí interiér príjemnejším a stabilizuje vlhkosť miestnosti.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Šírka : 152 cm
Výška : 80 cm
Hĺbka : 45 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.