Neohodnotené

Komoda z masívu Vidiek klasic 3/6

Komoda z masívu Vidiek klasic 3/6 je vyrobená z masívneho borovicového dreva.

2 - 4 týždne
Kód: 198
€652 €543,33 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky
Štýl: Rustikál

Jedná sa o klasický model pre bielizeň vybavenej 6 zásuvkami rôznych veľkostí s výškou 19 cm integrovanou do masívnej pevnej základne.

Toto usporiadanie umožňuje ich rôzne použitie a zvyšuje funkčnosť. Na širokej pracovnej doske s hrúbkou 26 mm. dokonale zobrazíme vaše obľúbené dekorácie, napríklad v rustikálnom štýle. Nábytok je mimoriadne funkčný a praktický vďaka svojej veľmi malej veľkosti.

Drevená komoda je vyrobená z dreva s viditeľnou štruktúrou, čo je nepochybne jeho najväčšia výhoda. Táto vlastnosť znamená, že tu nie sú dva rovnaké nábytok, líšia sa obilím.

Nábytok je vyrobený ručne. Na jeho dokončenie sa použil prírodný olej a vosk.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Šírka : 122 cm
Výška : 80 cm
Hĺbka : 45 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.