Neohodnotené

Komoda z masívu Tennes 3

Komoda Tennes je mimoriadne praktický a pôsobivý kus nábytku, ktorý kombinuje funkčnosť a originálny štýl.

2 - 4 týždne
Kód: 18799
€760 €633,33 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Komoda je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Štruktúra nábytku je veľmi zaujímavá - drevo je spojené zvláštnym spôsobom, vďaka čomu vyzerá nábytok ako z jednotlivých dosiek. Táto technika dáva istý druh prísnosti a odkazuje na stolárske tradície. Použitie štruktúrovania navyše odhaľuje prirodzenú krásu dreva a viditeľné stopy po píle mu dodávajú charakter. Heterogénny povrch dokonale odráža kúzlo zrna a úžasne zdôrazňuje zaujímavú farbu.

Farba komody je ďalším prvkom, ktorý robí nábytok jedinečným. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kúsok jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele ako v prostredí studených farieb - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodne vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Komoda je vybavená šiestimi priestrannými zásuvkami s jednoduchými oceľovými úchytkami. Masívny tvar vyvážia vysoké nohy, ktoré dodávajú moderný charakter, ale sú tiež veľmi praktickým riešením uľahčujúcim každodenné čistenie. Všetky prvky nábytku boli prepracované do každého detailu a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Komoda Tennes je mimoriadne praktický kus nábytku, ktorý bude v spálni slúžiť ako miesto na uloženie oblečenia, spodnej bielizne alebo posteľnej bielizne. Dá sa však úspešne použiť aj ako kus nábytku do domácej kancelárie alebo obývacej izby. Pre zachovanie konzistencie interiérového dizajnu stojí za to skontrolovať ďalšie kusy nábytku z kolekcie Tennes.

Šírka : 159 cm
Výška : 110 cm
Hĺbka : 47 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.