Neohodnotené

Komoda z masívu široká Tennes 1

Jedinečná komoda, ktorá zaujme po všetkých stránkach. Dizajn aj kvalita spracovania oslovia aj tie najnáročnejšie chute.

2 - 4 týždne
Kód: 18801
€786 €655 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Komoda Tennes 1 je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Obzvlášť pozoruhodný je dizajn nábytku - drevo bolo spojené zvláštnym spôsobom, takže nábytok vyzerá, akoby bol vyrobený z jednotlivých dosiek. Táto technika dáva istý druh prísnosti a odkazuje na stolárske tradície. Použitie štruktúrovania dodatočne zdôrazňuje prirodzenú krásu dreva a viditeľné stopy po píle dodávajú osobitosť. Heterogénny povrch dokonale odráža kúzlo zrna a úžasne zdôrazňuje zaujímavú farbu.

Farba komody Tennes 1 je ďalším prvkom, ktorý robí nábytok jedinečným. Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kus jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Dokonale vyzerá v prostredí studených farieb - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Drevená komoda Tennes 1 je sama o sebe dosť charakteristická, ale veľmi dobre sa hodí k doplnkom v rôznych štýloch: boho, moderný, rustikálny alebo dokonca priemyselný. Ozdoby vyrobené z kovu zdôrazňujú charakter nábytku a prírodnejšie doplnky, ako napríklad prútené koše alebo zelené rastliny, urobia aranžmán jemnejším.

Zaujímavá a originálna povrchová úprava dokonale ladí s jednoduchým masívnym tvarom komody. Komoda je vybavená dvierkami, za ktorými je polička a štyri priestranné zásuvky. Vysoké nohy a oceľové úchytky dodávajú nábytku moderný vzhľad. Dodatočná noha zaisťuje stabilitu komody a zabraňuje deformácii zvršku. Každý prvok nábytku bol prepracovaný do každého detailu a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Komoda Tennes 1 je univerzálny nábytok, ktorý dobre poslúži v obývacej izbe aj v podobe televízneho stojana. V spálni môže slúžiť ako miesto na odkladanie bielizne a v jedálni zase ako kus nábytku pre stolovú bielizeň a doplnky. Pre zachovanie konzistencie interiérového dizajnu stojí za to skontrolovať ďalší nábytok z kolekcie Tennes.

Šírka : 180 cm
Výška : 80 cm
Hĺbka : 47 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.