Neohodnotené

Komoda z masívu dubového dreva nízka NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov.

3 - 8 týždňov
Kód: 2766
€1 005 –20 % €804 €670 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný
komoda dubova s 3 zasuvkami a 3 dvierkami 2766
€1 005 –20 %

Táto kolekcia pozostáva z 12 rôznych nezávislých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne konfigurovať pridávaním nových prvkov alebo usporiadaním tých, ktoré už vlastn. Masívna komoda je mimoriadne funkčný kus nábytku, ktorý by nemal chýbať v bytových interiéroch. Odporúčaný model je súčasťou populárnej kolekcie Nen olejový dub. Nábytok nemá žiadne ozdoby. Je vyrobený z kvalitného dubu, ktorý je navyše chránený rastlinnými olejmi. Tento nábytok je venovaný milovníkom moderných interiérov s prvkami prírody.

Odporúčaná komoda je nasadená na pevných nohách. Skladá sa z priestranných zásuviek a skriniek. Môže byť použitá v každej miestnosti. Ako súčasť jedálne sa do nej zmestí riad a príbory. Po pridaní do spálne sa môže stať miestom na uloženie šatníkových predmetov. Najlepšie je poskladať tento kus nábytku so zvyškom kolekcie. Vďaka tomu môžete dosiahnuť efekt harmonického interiéru. Komoda je k dispozícii aj v bielenom prevedení.

Komoda s 3 drevenými dvierkami a 3 zásuvkami v modernom štýle je vyrobená z masívneho dubového dreva. Vďaka použitiu rastlinných olejov získavame vzhľad prírodného dreva.

 

Charakteristika:

Výška:     86cm

Šírka:      175 cm

Hĺbka:      45 cm

 

Komoda je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.