Neohodnotené

Komoda z masívu bukového dreva veľká NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Kolekcia Nen naolejovaný buk má moderný pohľad na interiér, v ktorom sa namiesto prebytočných dekorácií zdôrazňuje krása prírodného dreva..

3 - 8 týždňov
Kód: 6665
€1 145 –20 % €916 €763,33 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný, Minimalistický
kommoda bukova nizka nen 6665
€1 145 –20 %

Široká komoda je mimoriadne funkčný kus nábytku, ktorý by mal úspešne nahradiť veľké, neprehliadnuteľné nástenné jednotky. Je to jeden z prvkov populárnej kolekcie Nen naolejovaný buk. Efektívny minimalistický nábytok je skutočnou lahôdkou pre milovníkov moderných interiérov s použitím tradičných materiálov. Bukové drevo sa považuje za mimoriadne zdravé a ekologické.

Veľkú komodu tvoria skrinky, výklenky a vitríny. Horná časť nábytku slúži na vystavenie rôznych predmetov skrytých za sklom. Pod nimi sú zásuvky. Otváracie prvky sú opatrené kovovými úchytkami, ktoré uľahčujú prístup k obsahu. Komoda je dokonalým kusom nábytku do obývacej izby alebo kancelárie. Môže byť kombinovaný s ostatnými prvkami kolekcie a vytvoriť tak svetlý a príjemný interiér. Pevné kusy nábytku sú ošetrené rastlinnými olejmi, vďaka čomu získali mimoriadne prírodný vzhľad. Nábytok je možné kúpiť aj v dubovom prevedení.

 

Komoda s dvoma sklenenými dvierkami, tromi drevenými dverami a tromi zásuvkami v modernom štýle je vyrobená z bukového masívu. Vďaka použitiu olejového náteru získava vzhľad prírodného dreva.

Charakteristika:

Výška:       140cm

Šírka:         175 cm

Hĺbka:        45 cm

 

Komoda zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.