Neohodnotené

Knižnica z masívu Vidiek klasik 2/4

Regál z masívu z kolekcie Vidiek klasic 2/4 je vyrobené z masívneho borovicového dreva zakončeného prírodným voskom a olejom.

Momentálne nedostupné
Kód: 195
€664 €553,33 bez DPH
Kategória: Spálňa
Záruka: 2 roky

Regál môže byť vybavená zásuvkami za príplatok, ako je to znázornené na obrázku, čo zvyšuje jej funkčnosť. Štandardne má iba odkryté police. Nábytok môže byť usporiadaný vertikálne aj horizontálne. Dokonale vypĺňa interiér v rustikálnom a retro štýle.

Dizajnér radí: móda pre police zvýšila dopyt po tomto type nábytku, ale iba interiérová polica pozitívne ovplyvňuje obraz interiéru. Vyvarujme sa nábytku vyrobeného z drevotrieskových dosiek potiahnutých umelou dyhou, ktoré nie sú odolné.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasic je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Preto na ich úpravu používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na jeho každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne navlhčenú mäkkú handričku, ktorá utiera nábytok pozdĺž zrna. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. Ako súčasť údržby sa oplatí z času na čas zopakovať proces voskovania.

Šírka : 96 cm
Výška : 192 cm
Hĺbka : 40 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.