Neohodnotené

Knižnica z masívu Tennes 1

Drevená knižnica Tennes 1 je návrhom pre tých najnáročnejších. Kombinácia najkvalitnejšieho spracovania s jedinečným dizajnom je zmesou, ktorá uspokojí skutočných znalcov krásnych interiérov.

Momentálne nedostupné
Kód: 18814
€813 €677,50 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky

Knižnica je vyrobená z masívneho borovicového dreva kombinovaného veľmi zaujímavým spôsobom, vďaka čomu vyzerá nábytok ako z jednotlivých dosiek. Tento efekt dodáva surovosť a odkazuje na stolárske tradície. Použitie štruktúrovacích techník a viditeľné stopy píl zdôrazňujú charakter nábytku.

Zvláštnu pozornosť si zaslúži aj farbu nábytku. Vďaka heterogénnym farbám sa knižnica ako chameleón prispôsobuje okoliu a vyzerá skvele v každej farebnej palete. Vyzerá skvele ako v prostredí studených farieb - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodne vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.Krehké tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kúsok jedinečný.

Drevená knižnica Tennes 1, aj keď je dosť charakteristická, sa veľmi dobre hodí k príslušenstvu v rôznych štýloch: boho, moderné, rustikálne alebo dokonca priemyselné. Ozdoby vyrobené z kovu zdôrazňujú charakter nábytku a prírodnejšie doplnky, ako napríklad prútené koše alebo zelené rastliny, urobia aranžmán jemnejším.

Knižnica je vybavená otvorenými, asymetricky namontovanými policami a priestrannými zásuvkami. Neparalelné usporiadanie políc robí stojan na rozdiel od iných. Vysoké nohy ho robia moderným a uľahčujú udržiavanie čistoty. Zároveň dodávajú ľahkosť dosť masívnemu telu. Možnosť úpravy políc vám umožní prispôsobiť si nábytok podľa vlastných potrieb. Každý prvok nábytku bol prepracovaný do každého detailu a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Knižnica Tennes je mimoriadne praktický kus nábytku, ktorý dobre poslúži v domácej kancelárii, ale aj ako obývacia izba ako knižnica. Pre zachovanie konzistencie interiérového dizajnu stojí za to skontrolovať ďalší nábytok z kolekcie Tennes.

Cena nezahŕňa koše. Košíky sú prvkom dekorácie.

Vzhľadom na výšku nábytku je súčasťou objednávky ochrana proti prevráteniu.

Šírka : 104 cm
Výška : 195 cm
Hĺbka : 39,5 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.