Neohodnotené

Knižnica z masívu dubového dreva NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Táto kolekcia pozostáva z 12 rôznych nezávislých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne konfigurovať pridávaním nových prvkov alebo usporiadaním tých, ktoré už vlastníte.

3 - 8 týždňov
Kód: 2762
€651 –20 % €521 €434,17 bez DPH
Kategória: Nábytok
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný
kniznica dubova s 2 zasuvkami 2762
€651 –20 %

Knižnica s tromi policami a dvoma zásuvkami v modernom štýle je vyrobená z masívneho duba. Vďaka použitiu olejového náteru získavame vzhľad prírodného dreva.

Knižnica s policami a zásuvkami je šikovný kus nábytku, ktorý tvorí kolekciu Nen prírodný dub. Nábytok ulahodí milovníkov moderných, svetlých interiérov. Je to tiež pocta ľuďom, ktorí oceňujú prírodné materiály a vynikajúce remeselné spracovanie. Všetky dosky sú vyrobené z dubu, čo zaručuje nielen pevnosť nábytku, ale aj jedinečný vzor. Nábytok bol starostlivo naolejovaný, aby chránil štruktúru dosiek.

Veľkou výhodou knižnice je, že všetky prvky sú ľahko dostupné. Nábytok nemá žiadne dvere na ochranu obsahu, takže je ideálny pre domácu knižnicu. Dve police vytvárajú hlboké výklenky, pod nimi sa nachádzajú široké zásuvky, ku ktorým prístup uľahčujú diskrétne vyrobené kovové úchytky. Knižnica je vhodná do každej obývacej izby. Najlepšie je kombinovať ju s podobným nábytkom z kolekcie Nen.

 

Charakteristika:

Výška:     140 cm

Šírka:       66 cm

Hĺbka:      45 cm

 

Knižnica je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.