Neohodnotené

Knižnica z masívu bukového dreva NEN

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie NEN. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Kolekcia Nen naolejovaný buk má moderný pohľad na interiér, v ktorom sa namiesto prebytočných dekorácií zdôrazňuje krása prírodného dreva..

3 - 8 týždňov
Kód: 6662
€548 –20 % €438 €365 bez DPH
Kategória: Obývačka
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný, Minimalistický
kniznica bukova nen 6662
€548 –20 %

Knižnica s tromi policami a dvoma zásuvkami v modernom štýle je vyrobená z bukového masívu. Vďaka použitiu olejového náteru získava vzhľad prírodného dreva.

Otvorená knižnica z kolekcie Nen naolejovaný buk je moderný nábytok z masívu. Jeho mierne strohý štýl ocenia priaznivci minimalizmu. Všetky prvky série prešli olejovaním, jeho účelom je nielen chrániť štruktúru dosky, ale tiež zdôrazniť prirodzenú krásu dreva.

Knižnica je voľbou pre väčšinu miestností, od obývacej izby, kancelárie po jedáleň alebo spálňu. Tenká knižnica bude dobre fungovať aj v malých miestnostiach. Skladá sa z dvoch drevených políc s ľahkým prístupom. Spodnú časť nábytku tvoria dve zásuvky s kovovými úchytkami. Celé je to namontované na pevných nohách. Nábytok je k dispozícii aj v dubovom prevedení, v odtieni prírodného dreva a v mierne bielenom odtieni.

 

Charakteristika:

Výška:        140 cm

Šírka:          66 cm

Hĺbka:         45 cm

 

Knižnica je zabalená v kompaktných kartónových škatuliach s montážnym návodom a montážnym príslušenstvom.

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.