Neohodnotené

Jedálenský stôl z masívu Vidiek patina 32

Jedálenský stôl sa stáva stredobodom celej domácnosti. Preto by sme nad jeho výberom mali stráviť určitý čas. Stále myslite na to, že pri jedálenskom stole sa každý deň schádzate so svojou milovanou rodinou, diskutujete a vychutnávate si obľúbené jedlo.Ak potrebujete veľký stôl, ale máte malú kuchyňu alebo jedálenský priestor, máme pre vás praktické riešenie.

2 - 4 týždne
Kód: 114
€620 –9 % €564 €470 bez DPH
Kategória: Kuchyňa
Záruka: 2 roky
Štýl: Rustikál
stol z masivu vidiek patina 32 jasart
€620 –9 %

Jedálenský stôl Vidiek patina je možné doplniť o jednu alebo dve prídavné dosky s dĺžkou 40 centimetrov.

Prídavné dosky sa jednoducho zasunú do dvoch otvorov po bokoch stola, ktoré sú k tomuto kroku určenej. Podľa potreby ho môžete odňať a kedykoľvek opäť pripojiť. Tento spôsob vám ušetrí veľa priestoru a vy tak nemusíte svojim priateľom či rodine kvôli nedostatku priestoru vyhľadávať alternatívne miesto, ale môžete všetci sedieť pri spoločnom stole. Na výrobu tohto kusu nábytku bolo použité prvotriedne, masívne smrekové drevo, ktoré bolo ošetrené pomocou svetlo šedej farby, ktorá podčiarkuje prekrásnu maľbu a štruktúru dreva. Robustné nohy a silná vrchná doska zaistí vysokú stabilitu celého stola.

Šírka : 140 cm
Výška : 78 cm
Hĺbka : 90 cm

Tip od predajcu: K vybaveniu v industriálnom štýle pridajte kovové dekorácie, kovové lampičky a iné. Naopak k rustikálnemu štýlu pridajte čo najviac prírodných prvkov, ako sú vlnené textílie, keramika a živé rastliny.

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také,aké sú v skutočnosti.