Neohodnotené

Jedálenský stôl z masívu s kovovými nohami Tennes 1

Drevený stôl Tennes 1 je kus nábytku, ktorý bol vyrobený ako odpoveď na potreby tých najnáročnejších.

2 - 4 týždne
Kód: 18826
€488 €406,67 bez DPH
Kategória: Kuchyňa
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný

Je vyrobený z masívneho borovicového dreva podľa špeciálnej techniky, ktorá dáva efekt jednotlivých dosiek. Viditeľné stopy po píle a štruktúrovanie navyše zdôrazňujú prirodzené kúzlo dreva a ešte viac zefektívňujú neobvyklé sfarbenie stola.

Jemné tóny šedej lámané prírodnou farbou dreva vytvárajú úžasný efekt, vďaka ktorému je každý kúsok jedinečný. Farba, napriek tomu, že je taká charakteristická, sa perfektne hodí do rôznych interiérov. Vyzerá skvele v studených farbách - šedej, tmavomodrej a dokonca aj čiernej. Rovnako výhodné vyzerá v kombinácii s béžovou a starým zlatom.

Tabuľka Tennes 1 bude fungovať vo všetkých druhoch štýlov. Podľa zvoleného príslušenstva môžeme získať moderný, priemyselný, boho a dokonca aj rustikálny dekor. Tento nábytok sa perfektne hodí k dekoráciám z prírodných materiálov - juta, ratan, zelené rastliny dokonale zdôrazňujú prirodzenosť dreva. Kovové ozdoby zasa dodajú surovejší charakter.

Dizajn stola je kombináciou stolárskej tradície s modernými riešeniami. Zvršok vyrobený z jednotlivých dosiek sa perfektne hodí k kovovým nohám. Zaujímavá štruktúra lichobežníkových nôh s priečkou mu dodáva súčasný charakter. Každý prvok nábytku bol prepracovaný do každého detailu a kvalita spracovania je na najvyššej úrovni.

Stôl Tennes 1 bude dokonalým centrom pre vašu jedáleň. Bude to dobre slúžiť ako miesto pre rodinné stravovanie a stretnutia. Kus dokonale dopĺňa otvorené priestory, v ktorých kuchyňa, jedáleň a obývacia izba tvoria jeden súvislý celok.

Šírka : 90 cm
Výška : 75,2 cm
Hĺbka : 160 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.