Neohodnotené

Jedálenský stôl z masívu rozkladací PRATTO 40

Domov je miesto, kde sa rodia príbehy. Veľké, ktoré odovzdávame ďalším generáciám, aj tie malé príbehy, starostlivo udržiavané v zákutiach pamäti. Preto sme vytvorili nábytok z kolekcie Pratto, vďaka ktorému bude váš interiér niekedy pokojným miestom na odpočinok, a inokedy sa zmení na rušné konferenčné centrum.

3 - 8 týždňov
Kód: 6701
€427 €355,83 bez DPH
Kategória: Stoly z masívu
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný

Plat jedálenského stola je vyrobený z masívneho brúseného dreva v rustikálnej dubovej farbe a v kombinácii s kovovými detailmi zdôrazní jedinečnosť okamihov strávených doma. Kolekcia Pratto je vyrobená s dôrazom na každý detail a starostlivo vybrané materiály s ktorým si môžete spájať svoj život po mnoho rokov. Knihy, fotografie alebo možno štýlové doplnky? Toto je vaše miesto na Zemi, takže si tam umiestnite, čo chcete. Žiadne dva domy nie sú rovnaké, rovnako ako neexistujú dva rovnaké kusy dreva, preto vám nábytok z kolekcie Pratto dokonale vyhovuje.

Rozkladací jedálenský stol Pratto 25 je vyrobený z masívneho, hlboko brúseného dreva, jeho nohy sú kovové, čiernej farby. Zmestí sa k nemu šesť stoličiek.

TECHNICKÉ DÁTA

Zbierka: Pratto
Zostavený nábytok: Nie.
Šírka: 140 cm
Šírka v rozloženom stave: 200 cm
Výška: 78 cm
-Hĺbka: 90 cm
Farby: dub rustikálny s matnými čiernymi prvkami
Prevedenie nôh: čierny rám
Rozšíriteľné: Áno
Zvýšené: Nie.

 

 Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.