Neohodnotené

Jedálenský stôl rozkladací dubový olejovaný DALLA 160 (240) x90

Predstavujeme vám jeden z prvkov kolekcie Dalla, prírodný olejovaný dub. Tento nábytok bol navrhnutý pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé a moderné riešenia pri zariaďovaní svojich vysnívaných interiérov. Táto kolekcia pozostáva z 10 rôznych nezávislých prvkov, ktoré je možné ľubovoľne konfigurovať pridaním nových prvkov alebo preskupením už vlastnených prvkov. Kolekcia je vyrobený v modernom štýle v prevedení masívny dub. Vďaka použitiu naolejovaného krytu získavame vzhľad prírodného dreva.

2 - 4 týždne
Kód: T40
€964 –20 % €771 €642,50 bez DPH
Kategória: Kuchyňa
Záruka: 2 roky
Štýl: Moderný
rozkladaci jedalensky dubovy stol olejovany dalla 160 (240) x 90
€964 –20 %

Rozkladací jedálenský stôl je jedným zo základných nábytkov, ktoré kupujeme do interiérov. Stojí za to, aby bol pevný a schopný slúžiť používateľom mnoho rokov. Tento efekt zaručuje masívne drevo, najmä dub. Na jeho vytvorenie boli použité o niečo ľahšie dosky, ktoré boli olejované. Ošetrenie nielen chráni štruktúru dreva, ale dodáva mu aj jemný lesk.

Jednoduchý drevený stôl je dokonalým základným nábytkom, pomocou ktorého vytvoríte jedálenský kút. Najlepšie je umiestniť ho do jedálne. Môže sa tiež stať prvkom vybavenia kuchyne a obývacej izby. Nábytok má pevnú hornú časť bez dekorácií. Celý spočíva na mohutných nohách, mierne zrezaných nadol. Výrobca vytvoril aj model s o niečo kratšou dĺžkou. Najlepšie je umiestniť stôl do interiéru, ktorý plánujeme zariadiť pomocou nábytku z kolekcie Dalla. Vďaka tomu si môžeme byť istí, že jeho štýl bude jednotný.

 

Charakteristika:

• Výška: 77 cm

• Šírka: 160 (240) cm

• Hĺbka: 90 cm

 

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.