Doprava

Kladiem dôraz na kvalitu dopravy!

Jedným z najdôležitejších problémov pri dodávke nábytku zákazníkovi je správne plánovanie a logistika. Aby každý kus nábytku dorazil bezpečne, je potrebné ho zabaliť a použiť správne dopravné prostriedky. Každý z našich zákazníkov môže pri objednávaní produktu v našom obchode využiť možnosť profesionálnej prepravy alebo si objednaný tovar vyzdvihnúť osobne z nášho skladu.

 

jasart_doprava_vlasne_vozidla

Cena dopravy

 

10,- eur 

 

nad 500,- eur doprava 5€ .

 

Doprava spoločnosťou JASART transport

Dodávame veľké súpravy nábytku, ako aj veľkoobchodné objednávky s firemnou dopravou priamo z nášho skladu k zákazníkom. Táto forma dodávky vylučuje množstvo prekládok, ktoré sú potrebné pre zásielky kuriérom, a predovšetkým zaručuje bezpečnosť. Vieme, ako zaobchádzať s nábytkom, takže organizujeme trasy aj do najvzdialenejších kútov Slovenska, aby bolo možné objednávky bezpečne a v čo najkratšom čase doručiť. Dodávky s prepravou jasArt zaručujú, že vo všetkých fázach prepravy je objednaný nábytok v rukách špecialistov, ktorí ho poznajú a vedia, ako s ním manipulovať.

Dodávka profesionálnou spoločnosťou špecializujúcou sa na prepravu nábytku

Preprava nábytku si vyžaduje znalosti, skúsenosti a bezpečnosť špecialistov. Výrobky, ktoré ponúka náš obchod, sú väčšinou skrine, postele, komody a príborníky, ako aj mnoho iného nábytku, ktorý po zabalení predstavuje ťažké a veľké balenia. Dobre vieme, aká dôležitá je bezpečnosť našich výrobkov, a preto spolupracujeme iba so spoločnosťami špecializujúcimi sa na prepravu nábytku, ktoré vedia, ako s nimi zaobchádzať. Na základe tohto princípu vyberáme iba spoločnosti, ktoré môžu garantovať prepravné služby na veľmi vysokej úrovni a tiež ponúkajú širokú škálu doplnkových služieb vo forme privádzania alebo montáže nábytku.

Doručenie kuriérom

Iba vo výnimočných prípadoch sa objednávky zasielajú prostredníctvom kuriérskych spoločností. Zásielky sú dodávané po celej krajine, od pondelka do piatka, okolo 8,00 - 17,00 hod. Čas dodania domácej zásielky od odoslania po dodávku je približne 24 - 48 hodín. V deň odoslania informujeme zákazníka o tejto skutočnosti a uvedieme číslo nákladného listu a kontaktujte kuriérsku spoločnosť.