Neohodnotené

Botník z masívu Vidiek klasik 2

Priestranný a praktický botník je ideálny do haly s charakterom. Kombinuje funkčnosť, vynikajúci dizajn a najvyššiu kvalitu spracovania.

Momentálne nedostupné
Kód: 18387
€500 €416,67 bez DPH
Kategória: Predsieň
Záruka: 2 roky

Botník je vyrobený z masívneho borovicového dreva a pokrytý prírodným voskom v krásnej hnedej farbe. Ručne kované čierne rúčky dodávajú čaro. Silné 26-milimetrové dosky zaručujú najvyššiu kvalitu a vysokú životnosť nábytku. Vďaka tomu sme si istí, že ide o kus nábytku, ktorý bude slúžiť dlhé roky.

Botník je vybavený priestrannou zásuvkou pod hornou časťou a dvoma výklopnými úrovňami dole. Každá z nich obsahuje dvojitú poličku na topánky. Vďaka tomu sa do nábytku zmestí veľa.

Botník je udržiavaný v rustikálnom štýle, ale perfektne sa hodí aj do klasického alebo moderného interiéru. Jednoduchosť tvaru a nadčasovosť dreva zaručuje, že nábytok je veľmi univerzálny.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Šírka : 88 cm
Výška : 106,5 cm
Hĺbka : 40 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.