Neohodnotené

Botník z masívu Vidiek klasik 1

Botník na nízke topánky, ktorý funguje aj ako sedadlo, je praktickým a zaujímavým prvkom interiérového dizajnu každej haly. Úspešne pojme obuv celej rodiny a umožní vám pohodlnú výmenu.

2 - 4 týždne
Kód: 18389
€343 €285,83 bez DPH
Kategória: Predsieň
Záruka: 2 roky
Štýl: Rustikál

Botník je vyrobený z masívneho borovicového dreva a pokrytá prírodným voskom v krásnej hnedej farbe. Pevná štruktúra a hrubé prvky zaručujú najvyššiu kvalitu a vysoký komfort používania. Sklopný spôsob otvárania umožňuje uložiť veľké množstvo topánok. Sada obsahuje mäkký vankúš s odnímateľným poťahom.

Skrinka sa najlepšie hodí k vešiakovej stene Vidiek klasik a vytvára tak súvislý celok. Tiež stojí za výber iného nábytku do haly - zrkadlo, šatníková skriňa, prídavná skrinka na topánky.

Vďaka svojej jednoduchej štruktúre a tradičnému štýlu sa skrinka hodí do interiérov zariadených v rôznych štýloch. Hodí sa tak k rustikálnym a retro doplnkom, ako aj k modernejším a dokonca priemyselnejším. Všetko záleží na tom, v akom dekore sa cítime najlepšie, aké dekorácie a doplnky k nábytku zvolíme.

Nábytok z kolekcie Vidiek klasik je inšpirovaný tradíciou a prírodou. Na ich dokončenie preto používame prírodný vosk, ktorý im dodáva krásnu farbu a vytvára jemný, hladký povlak. Na zachovanie pôvodného vzhľadu nábytku stačí na každodennú starostlivosť použiť suchú alebo veľmi mierne vlhkú mäkkú handričku, ktorá nábytok utiera po zrnách. Na čistenie nepoužívajte čistiace prostriedky ani prebytočnú vodu. V rámci údržby sa oplatí čas od času proces voskovania opakovať.

Šírka : 100 cm
Výška : 50 cm
Hĺbka : 40 cm

Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobarzovať farby také, aké sú v skutočnosti.